Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de használhatok kamilla teát arctonikként?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a kamilla az gyulladáscsökkentő, hogyha mindennap bekenném az arcom vele akkor jót tenne neki?
2012. ápr. 21. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, mert nagyon kiszárítja, de amúgy jó rá
2012. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.
2012. ápr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy itt kérdezem meg, meg de ezen már én is gondolkodtam, mivel eléggé pattanásos az áarcom, csak nem tudom hogy lehetne használni. Te érdező, ha fogod ezt alkalmazni akkor hogyan? Légyszives leirnád?AMugy neked is pattanásos az arcod? Köszii
2012. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, pattanásos az arcom, meg nagyon zsíros.

Én már kipróbáltam, kb két napja használom is este/reggel.

Úgy csináltam, hogy egy pohárba csináltam kamillateát. De nem filteres teával csináltam, hanem azzal a valódi kamillával, amit teába szoktak rakni.

Vagy 15-20 perc múlva kiszedtem a kamilladarabkákat, aztán egy vattát bemártottam a kamilla teába és áttöröltem vele az arcom. Jobb hogyha megvárod míg kihűl.

Másnap meg leszűrtem a teát, hogy ne legyenek benne olyan kis kamilla maradványok.

2012. ápr. 21. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!! és látsz valami változást?
2012. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem.
2012. ápr. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!