Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kamillafőzet először a...

A kamillafőzet először a hajvégeket szőkíti?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a hajvégeknél mintha világosabb lenne a hajam.
2012. márc. 19. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamillafőzet semmit nem világosít...
2012. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki azt mondja, hogy a szőke hajat szívja, és még szőkébb lesz tőle.
2012. márc. 19. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A kamilla tea is világosít a hajon. :)

Gondolom ez leginkább attól függ, hogy milyen a hajad. Ha a hajvégeid vékonyabbak akkor szerintem hamarabb kifejti hatását, mint a haj többi részénél, ahol azért dúsabb a hajad.


Kérdező, én is sokat hallottam a kamillateáról, és szeretnék kicsit világosítani a szőkésbarna hajamon, viszont azt hallottam, hogy van akinek kicsit zöldes lett tőle a haja. Ezért kicsit félek tőle. Te nem tapasztaltál ilyet? Milyen arányba csinálod (mennyi vízhez hány filter)?

16/L

2012. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


hűű én pontosan nem mérem, de olyan 3dl szokott lenni a főzet.(ugye valamennyit a vízből a virág is elvesz)

Kamilla virágot teszek bele, azt elég sokat, kb 3-4 evőkanál biztosan van.


Néha teszek még bele egy pici citromlevet.


Nekem nem lett zöld tőle, annyira sok változást nem vettem észre mert vannak részek, ahol eleve világosszőke a hajam(a többi részen olyan középszőkének mondanám). Viszont mintha az a pár világosszőke tincs sokkal szebb lenne mint volt. Jó lenne ha több helyen is olyan világosszőke lenne, mert nekem tetszik. :)

2012. márc. 19. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!