Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizes vagy száraz hajra a...

Vizes vagy száraz hajra a ricinust? (alul több kérdés is)

Figyelt kérdés

Bocsánat, csak erre még nem kaptam választ..

Kérdések:

1.hetiu 1x elég használni, hogy hasson..vagy többször kell?

2.keverjem pl. olivaolajjal, kókuszolajjal?

3. mennyi ideig hagyjam rajta? (3-4 óra elég?)


Előre is köszönöm a válaszokat és tanácsokat. :)


2012. ápr. 7. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Havonta minimum 6 alkalom, tehát heti 1-nél többször kell, hogy a növekedésben szép eredményt érj el.

Előnyös keverni más olajjal, mert a ricinusolaj elég sűrű, más olajjal keverve könnyíted a felvitelt is.

3-4 óra bőven elég.

2012. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen.

És nekem nagyon sűrű a hajam, ezért az is jó, ha vizes hajra viszem fel?

2012. ápr. 7. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, úgy is jó.
2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában száraz hajra ajánlák felvinni és bedunsztolni. 3-4 óra elég lesz. A legjobb tényleg az, ha száraz hajra viszed fel és utána folpackkal betekered vagy zuhanysapit húzol a fejedre és arra sima sapkát (érdemes olyan sapkát választani,amit egyébként nem használsz).

Keverve sokkal könnyebb lesz felvinni, mert hígabb lesz. + Más olajjal keverve még jobban táplálod a hajat, mert az olíva és a kókusz is rengeteg tápanyagot tartalmaz. Ha van kéznél olíva és kókusz olaj is, én úgy csinálnám, hogy a pakolás fele ricinus olaj, negyede olíva, és másik negyede meg kókuszolaj. Mielőtt felvinnéd a hajadra melegítsd meg egy kicsit, így folyósabbá válik és még könnyebb lesz felvinni. + Ha sűrű a hajad csattal válaszd el a hajad és úgy könyebb lesz egyenletesen felvinni.


A 3-4 óra elteltével alaposan, jó bő, meleg vízzel mosd meg a hajad legalább 2x.

Szerintem 4-5 naponta érdemes használni, hogy szépen nőjön tőle a haj, de ha hetente 1x tudod, az is jó!

2012. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Kókuszzsír van itthon, de ha felolvasztom akkor olaj lesz. :))

2012. ápr. 7. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!