Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyi ido alatt...

Szerintetek mennyi ido alatt no meg a hajam derekig erore? Kep linkelve.

Figyelt kérdés

Most ekkora, s derekig erot szeretnek, csak az a baj, hogy fokozatosan vagatott es elol kb a vallamig er... Es szerintetek keves hajam van? (eleg sok elhullott mostanaban)


[link]


[link]


2012. ápr. 20. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen gyorsan nő a hajad. Mennyit nő egy hónapban?

Amúgy ha havi 1-másfél centivel számolok, akkor szerintem 1 éven belül.

Egyáltalán nincs kevés hajad

2012. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) hat nem tudom, mert eddig meg nem mertem, hogy mennyit no. De szedtem Revalidot 3 honapig, amirol sajnos a jo hatas mellett a negativ hatas is jelentkezett.
2012. ápr. 20. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Elmondod,hogy mi légyszíves?

Mert én nemrég vettem,csak nem merem bevenni,mert sokan mondták,hogy máshol is kinő majd a szőr,és hát nem akarok egyik napról a másikra bajusszal felébredni :D

Egyébként nagyon szép hajad van,és egyáltalán nem kevés,szerintem kb. fél év.

2012. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat en nagyon meg voltam elegedve a Revaliddal, szebb lett a hajam es gyorsan nott. Na de egy hete voltam bajusz gyantazason es raadasul szepen ki is pattogtam (a gyantatol), ugyhogy most nem tudom mivel fogom eltuntetni a jovoben a bajszomat..

De nem akarlak megijeszteni, nem mindenkinel ugyanaz a hatas es a Revalid mentsegere azert elmondom, hogy mindig "szorosebb fajta" voltam, mert eleg dus es sotet szorzetem volt eddig is mindenhol.

2012. ápr. 20. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen :)
2012. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kép alapján a derékig érő márcsak 10centi lehet:)Szerintem félév-egyéven belül is.Bár ki tudja!Mindenkinek más gyorsasággal nő a haja,és van olyan,akinek megvan egy bizonyos hossz,aminél hosszabbra sosem nő.(pl nekem!).

Amúgy ha kiegyenesíted a hajad,szerintem simán leér derékig!

2012. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
1 éven belül. De ezt Neked kell tudnod, hogy milyen gyorsasággal nő. Egyébként nem kevés, sőt, elég nagy hajad van, neharagudj, de nekem ez már sok...
2012. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

A kép alapján kb. 5 cm kell a derékig érőig. Az úgy 3-5 hónap, nem sok. :) Amúgy nem tűnik egyáltalán kevésnek, főleg, hogy göndör, attól dúsabb hatása van.

Ha a fokozatosságot le szeretnéd növeszteni, az eltarthat pár évig.

2012. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!