Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek a fejem de le akarom...

Kerek a fejem de le akarom vagni a hajam kovats vera stilusban, jo otlet szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Nem:/ nem tudom mekkora a hajad de szerintem nem éri meg, később megfogod bánni és akkor sírás lesz hogy mikor nő meg , a póthaj meg drága :/
2012. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kerek archoz egyébként is a hosszú haj áll jól, szóval semmiképp sem éri meg. De neked kell majd vele élned, tehát neked kell dönteni is.
2012. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is kerek a fejem és nagyjából úgy vagyok lenyírva ahogy Vera. Azt mondják, hogy jól áll és nekem is tetszik. De ha hosszú a hajad és még nem voltál lenyírva ilyen rövidre soha, akkor elég bevállalós, mert sok vele a gond. Attól viszont ne félj, hogy mennyire fog illeni ez a haj az arcodhoz, mert a kerek fejhez a hosszú hajon kívül a Vera módra felzselézett haj is jól áll.
2012. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!