Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodó hajra milyen...

Nagyon zsírosodó hajra milyen sampont és balzsamot javasoltok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Este megmosom és másnap délután már zsíros a töve. Muszáj naponta mosnom, mert különben lelapul és látszik, hogy zsíros. Milyen sampont és balzsamot javasoltok?

A balzsam muszáj mert anélkül meg még jobban megviseli a hajat a napi szinten történő mosás.

Úgy szoktam, hogy a balzsamot leöblítem, utána még egyszer megmosom samponnal és ezek után hajszeszt teszek rá(direkt ilyen hajra)

Milyen sampont vált be nektek?

(Olyat ne írjatok légyszi, hogy mossak reggel hajat, mert nem kivitelezhető, mert reggel 6kor már buszon vagyok és 4körül kéne kelnem, hogy meg tudjam mosni)

16l


2012. ápr. 16. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!