Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok gyorsan zsíroso...

Mit javasoltok gyorsan zsírosodó hajra? Akármien módszer.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran mosod?
2012. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg pont az lenne a legjobb ha meg birnad allni hogy ne mosd tul gyakran. Nekem is ez a gondom szinte lehetetlen megallni. De probald ki a szaraz sampont most van a syossnak is ha zsirosodik egy napot meg kihuzol vele ha fujsz a tovekre. Ha hosszu a hajad hogy ne lapuljon le kos tupir a tovekre mehet, vagy osze kell kotni.
2012. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kb. 2 naponta mosnom kell, különben tök zsíros lesz.
2012. ápr. 7. 21:05
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbálom:)
2012. ápr. 7. 21:06
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
szerintem vegyél hajtőemelőt vagy hajhabot. így később lapul a hajad a fejbőrödre->később zsírosodik. a zsíros hajra való samponok közül az erősebbeket nem ajánlom, mert nagyon kiszárítja a hajad végét+az egész hajad olyan lesz, mint a kutya szőre. én minden nap beszárítom a hajamat hajtőemelővel. a szárazsampon is jó ötlet. 900-1400 ft a dm-ben. a nivea volume sensation termékeit ajánlom!
2012. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
utsó vagyok: ja, és TÉVHIT, hogy ha gyakrabban mosod, gyorsabban zsírosodik. csak kímélő samponnal kell mosni. vannak direkt gyakori használatra valók. vegyél valami permetezőt, töltsd meg facsart citrommal és vizzel fele-fele arányban, majd permetezd a vizes hajadra hajmosáskor. sok szerencsét!:)
2012. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. ápr. 7. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is nagyon zsíros. Nekem ez jött be: [link]
2012. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a samponon már én is gondolkodtam:)
2012. ápr. 8. 08:58
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kénes sampon vált be, amikor nagyon zsíros volt a hajam.

Házi praktikaként a citromos vizes vagy ecetes vizes öblítést ajánlom, ezt már nem kell kimosni.

2012. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!