Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok gyorsan zsíroso...

Mit javasoltok gyorsan zsírosodó hajra? Akármien módszer.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Én mindennap mosom, és semmi nem vált be.
2012. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha azt az ecetes citromosat akarom jasználni, akkor miből mennyi kell?
2012. ápr. 8. 12:42
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én eceteset próbáltam valamelyik nap. Nekem nem jött be :/ ugyanúgy másnap meg kellett mosnom a haja, és még büdös ecetszagú is maradt a hajam.


A

2012. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem 250ml-s fújós flakonom van, abba szoktam csinálni az öblítővizet és abból permetezem a hajamra.

Ecetes víznél kb. 3 evőkanálnyi 10%-os ecethez öntök kicsit kevesebb, mint 250ml vizet és elkeverem.


De én a citromos vizet jobban szeretem, mert az egy kicsit szőkít is. :D Azt pedig úgy szoktam csinálni, hogy egy citromot kifacsarok frissen és beleöntöm a permetezős flakonba és ráöntök vizet (ott is majdnem 250 ml-t).

2012. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt a citromosat mindenképp kipróbálom:) köszi^^
2012. ápr. 8. 17:28
 16/17 anonim ***** válasza:
A tegnap 21:29-es válaszoló tapasztalataival ellentétben én zsíros hajra való sampont használok. Nem szárítja ki, mert más technológiával működik, mint a szokásos samponok, és ha esetleg másfél-két hétig nem mosom meg, akkor sem lesz rossz állapotban.
2012. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kátrányos kénsampon. 700 forint megéri kipróbálni, nekem segített.
2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!