Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvégre, mikor vasalom,...

A hajvégre, mikor vasalom, balzsamot tudnátok e ajánlani? Ami tényleg segít? Ez az lenne amúgy?

Figyelt kérdés

Ezt írja rajta:Schwarzkopf GLISS Hair repai with liquid keratin complex With 7 nourishing repair-oils Oil nutritive express-repair-conditioner, immediate easy compability and anti-split-ends

[link]


2012. ápr. 7. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez balzsam igen, hajmosás után kell a törölközőszáraz hajra fújni és nem kell kimosni. Könnyebben kifésülhető lesz tőle a haj és javítja a haj szerkezetét.

De amikor vasalod a hajad előtte nem kell balzsam. Balzsamot hajmosáskor kell használni, és többnyire ki kell mosni őket. Persze ma már vannak olyan termékek is, amelyeket nem kell kimosni pl. ez. Hajvasalás előtt hővédőt használj, az kicsit védi a hajat.

2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de várj,akkor most nem hajvasalás előtt kell használni? Hajvédő sprayt is használok,de nem segít,nagyon csúnya a hajam,szét van virágozva..
2012. ápr. 7. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Hajvasalás előtt,hogy ne töredezzen annyira a hajad,hővédőt kell használni. Ez csak javít kicsit a hajadon,selymesebb lesz és könnyebb lesz kifésülni.


Bár én nem értem, hogy a hővédő hogyan segít a hajon vasaláskor, hisz attól,hogy ráfújod azt a löttyöt, a hő ugyan úgy éri a hajad, és elégeti,eltöri. Ha megvédené a hőhatástól,akkor nem lenne egyenes a hajad.. nem értem.. de mindegy.. Szerintem ez sem segít rajta..csak ha vágatsz a végéből.

2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a balzsam,az csak arra való h könnybben ki ehessen fésülni? Nem segít, hogy ne virágozzon tovább a hajam?
2012. ápr. 7. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a balzsam, amit linkeltél elsősorban könnyed kifésülhetőséget biztosít. Mellette ápolja is a hajat, de ezt a legjobb nedves hajra fújni. Ha hajvasalás előtt fújod a hajadra beleégeted a balzsamot.

Hajvasalás előtt pedig a hővédőt kellene használni és várni pár percet, hogy a haj magába szívja azt, s utána vasalni.

De ezeket leírják a termékek csomagolásán, csak el kell olvasni.


A te hajad töredezett, ezen sajnos csak az olló tud segíteni. Le kell vágni a töredezett részeket és utána rendszeresen, megfelelő termékekkel ápolni.

Első voltam.

2012. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!