Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajat nem fogja be...

A barna hajat nem fogja be jól a kimosható színes melír?

Figyelt kérdés

Sötétebb barna hajam van és kimoshatót szeretnék beletenni, de szőkítés nélkül. És azt szeretném tudni, hogy ugyanolyan szépen befogja,mint a szőkét, vagy alig látszik? Egyébként kéket meg lilát szeretnék beletenni.. És tényleg csak 6-8 hajmosás után jön ki? Mert pl. Avril Lavigne-nek mindig más színű a haja, szóval csak lehet olyan is, ami egy mosás után kijön, nem?

És olyan van, ami tartós és színes? Vagy csak pár mosásig bírják az ilyenek?



2012. ápr. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én még anno 6.ban 12 évesen vettem egyet a sötétbarna hajamra de csak árnyalt volt semmi nem látszott belőle:) Szerintem fodrászra bízd ezt!
2012. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy lesz, csak előtte érdeklődöm.. :) Növesztem a hajam és nem fogom a magam bénasága miatt elcseszni, csak érdekelne :D
2012. ápr. 13. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az extrém, vagy a divatszínek sötét hajon nem látszanak, ezért kell kiszőkíteni előtte a tincset.

Ha nem akarsz maradandó beavatkozást, vegyél színes hajtincseket, amiket be lehet rakni egyenként, és akkor lesz melírozott a hajad, amikor akarod.

2012. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó tudom, de az olyan mű... meg az olyan gáz lenne, ha véletlenül kiesne.. xD
2012. ápr. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!