Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat megfogja a szőke...

Barna hajat megfogja a szőke kimosható hajfesték?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy megfogja, meg olyat hogy nem fogja meg.Most melyik?És mennyire lesz szőke?
2010. febr. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sötétebb hajkból csak akkor lesz szőke, ha kiszőkítteted.


Te meg csak kimoshatót akarsz rátenni... Hát, maximum az árnyalata változik meg a hajadnak, de hogy szőke nem lesz, az 110%.

2010. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam olyat, ami tizennemtudomhány hajmosás alatt kijön a leírás szerint és amúgy nem tartalmaz ammóniát, de igazából hidrogén pedig van benne és tartósabb, mint bármelyik tartós hajfesték. Ha utána ráfestesz, h vissza akarod festeni, akkor ledobja a barnát. :P
2010. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előzővel egyetértek, én is ismerek olyant (Palette). De volt egy lány, akinem eredetileg sötétbarna haja volt, és úgy szőkítette ki a haját, hogy leöntötte citromlével, és kifeküdt a napozni majdnem egész napra. És egy rövid ideig megmaradt a szőke szín. Nem tudom, pontosan meddig. Persze ez csak nyáron működik, és nyilván nem 11 és 15 óra között kell kimenni.
2010. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*"akinem" helyett "akinek"
2010. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvettem a szőke Palette szőke kimoshatót.:)

Max nem jön be.

Igen, ezt a citromosat énis ismerem, és nekem nem jött be.:(

Meg olyat is hallottam, hogy pálinkával kell leönteni.

Le is öntöttem, büdös volt 3 mosásig a hajam, de még egy árnyalatot se mozdult:D

Amúgy köszönöm a válaszokat.:)

2010. febr. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!