Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjátok rajta...

Mennyi ideig hagyjátok rajta a ricinus olajat a szempillátokon valamint a hajatokon? (Lent! )

Figyelt kérdés
Ma vettem a patikában ricinus olajat,de nemtudom mivel vigyem fel a szempillámra...valamint mennyi ideig tartsam rajta? És a hajamra hogyan kennyem fel inkább a hajvégekre vagy a fejtetőmre?
2012. ápr. 4. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a haj tövére szoktam tenni, befóliázom, rá sapka és úgy hagyom egész éjszakára. De egyébként 4-5 órára is elég, ha reggel nem lenne időd hajat mosni, akkor délután felteszed este lemosod úgy is jó. Heti 1szer szoktam általában. A szempillákra kb 3 naponta teszek fültisztító pálcikával, én azt is egész éjjel rajtahagyom.
2012. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát a szempilláimra én vagy fülpiszkálóval, vagy egy letisztított szempillaspirállal szoktam. Este, fürdés után rákenem (egyszerre kevés mennyiséget, inkább többször átkenem, minthogy ráfolyjon a szememre!), egész este rajta van, és reggel lemosom (szappanos vízzel, de nagyon óvatosan!).


Amúgy tényleg jó, nekem sokkal kevésbé hullanak tőle a szempilláim és szebbnek tűnnek tőle (közelről =D).


A hajvégekre akkor kend fel, ha hajvégápolónak akarod. A tövekhez pedig akkor, ha hajnövesztőnek. Mindkét esetben legalább egy éjszakán át hagyd rajta, majd reggel mosd le.

2012. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nektek mennyit nőtt egy hónap alatt? :))
2012. ápr. 4. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 cm-t nőtt egy hónap alatt, azelőtt meg 1cm-t, mivel nekem festve van a hajam jól látható volt a változás.
2012. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 1-2 centivel többet, mint amúgy szokott. De volt olyan ismerősöm, akinek egy hónap alatt négy ujjnyit nőtt.
2012. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÉS ha nem baj ha megkérdezem nektek mikor lett változás?hét?hónap? :))
2012. ápr. 4. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb két hónap után vettem észre változást a hosszán, a kinézete és az állapota viszont kb két használat után már látványosan szebb volt.
2012. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És hallottam hogy valamyilen pakolással jó összekeverni mert magában nagyon zsíros..Ti hogyan csináljátok? mert nekem van most itthon ez a Kallos Herbal pakolás szerintetek ezzel jó összekeverni? :) És köszönöm eddigi válaszotokat.:)
2012. ápr. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!