Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a ricinus...

Mi a véleményetek a ricinus olajról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ettõl a ha egészségesebb lesz, ez igaz? Vannak mellék hatásai, mert általában mindennek van. Mennyo idõ alatt használ?
2012. ápr. 1. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, nem azt akartam írni hogy: ha egészségesebb, hanem haj egészségesebb; és nem mennyo idõ hanem mennyi!!
2012. ápr. 1. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:

A ricinus olaj szerintem nagyon jó, én is használom :) Már az első használat után puha, fényes lesz a haj na meg nőni is fog, ami nem egy hátrányos dolog :D

Egyébként szempillára is kenheted, az is szép hosszú lesz tőle, nekem a gyógyszertáros mondta, bár én oda nem kenem, lehet egyszer kipróbálom. Én mellékhatásról nem tudok és még nem is tapasztaltam :)

2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? Csak patikában lehet beszerezni?
2012. ápr. 1. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy igen, csak patikában lehet és 202 ft-ért, legalábbis ahol én lakom, ott 202 forintba kerül :)
2012. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És 1 "adag" hány alkalomra elég? Hetente hányszor kell használni?
2012. ápr. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!