Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket használjam és hogy?...

Melyiket használjam és hogy? Segítség?

Figyelt kérdés

Már régen nem használtam semmit a hajamra és szeretném ha szép,egészséges és gyorsan nőne :D

Ezeket szeretném használni,csak nem tudom,hogy mikor melyiket?? :

revalid kapszula

gerovital plant (Romániában lehet kapni,hasonlít a ricinusra)

kókuszolaj

biovanne plus

Das gesunde plus haar vital komplex

ricinusolaj

+ van itthon kallos töredezett hajra :/

Ha valaki segítene,hogy hogy osszam be,nagyon hálás lennék.


2012. márc. 31. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el úgy, ahogy van!!

A hajvitaminok, pl. revalid, das gesunde plus, biovanne ugyanazt tudják nagyjából, ugyanaz van bennük kb., csak más árban van. Ha egyszerre szeded őket tönkreteheted a szervezetedet, szóval nem ajánlom. Bőven elég egyfélét szedni, azt is kúraszerűen. Ha kiválasztottad, hogy melyiket szeretnéd szedni nincs más hátra, minden nap nagyjából ugyanakkor bevenni (én pl. délután 6-7 óra között szoktam mindig).


A ricinus és a gerovital között is válassz, elég az egyik. A ricinust fel kell melegíteni és felvinni a hajra. Ha azt szeretnéd, hogy nőjön tőle a hajad, akkor a hajtőre kend, ha egészséges, ápolt hajat akarsz, akkor a hajhosszra kend. Értelemszerűen, ha a hajtőre és hajhosszra is kensz, akkor nőni is fog gyorsabban és ápolt is lesz. Ha felkented az olajat, tekerd a hajad fóliába, vagy húzz a hajadra zuhanysapkát. Azt pedig törölközővel turbánold be, vagy húzz rá egy sima sapkát (dunsztold). Néhány óra múlva alaposan, bő, meleg vízzel mosd ki az olajat a hajból és mosd meg, legalább 2x. Ezt érdemes hetente megcsinálni.

Emellett, ha szeretnél, még a kallost kéthetente használhatod, de fölösleges, a ricinus nagyon jól táplálja a hajat.

2012. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!!

Egyébként a vitaminokat nem egyszerre akarom használni hanem egymás után,ha elfogy a másik,belevágok a másikba,csak nem tudom,hogy ez így jó e

2012. márc. 31. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen vitaminokat kúraszerűen kell szedni. Én a das desunde plust szedem, az 60 db-s és naponta 1-et kell bevenni. Tehát 2 hónapig elég. Ez annyit jelent, hogy egy kúrának 2 hónapig kell tartania. Utána szünetet kell tartani. Szóval ha beszeded pl. a das gesundésat, ne kezd el rögtön a következő félét, várj egy hónapot kb.
2012. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Renden,nagyon szépen köszönöm.
2012. márc. 31. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!