Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizok és szeplős lettem...

Szolizok és szeplős lettem hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Nyáron a naptól kiszokott jönni általában azt mondják aranyos... sose alapozóztam az arcom szerintem hülyeség viszont nagyon nagyon fehér voltam... mindenki azthitte hogy folyton beteg vagyok meg elakarok ájulni amiből persze elegem lett ugyhogy most szolizok ezerrel (nyugi csak heti 2 és jó szolikba) viszont kb 2 hónapja járok de most kezdtem alakulni... Na de a szeplők persze kijönnek...:/ most még kicsit sötétebbnek is látom mint alapból.. van valami krém ami eltünteti? még régen azt hiszem mondták hogy a kakaóvaj segít meg hogyha nyáron előjön valakinek az úgy marad és hogy ha azzal kenem akkor nem. Ez igaz? nem akkora probléma most egy kis szeplő ... de bevallom kicsit zavar :S:D
2012. ápr. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Megelőzni lehetett volna,mostmár semmit.
2012. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Alapozóval se tűnik el?
2012. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem alapozózom az arcomat :) mellesleg megijedtem mert szoli után nagyon látszott de másnapra halványabb lett. Azthiszem ennyi meg amugyis szokott lenni.:)
2012. ápr. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!