Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a bajuszká...

Hogyan tüntessem el a bajuszkámat? (L13)

Figyelt kérdés

Próbáltam már szemöldökcsipesszel,gyantával is kiszedni...

nemrég vettem egy elemmel működő szemöldök,bajusz stb...kiszedőt de nem merem kiszedni vele a bajuszomat...attól félek h borostás lesz.



2012. márc. 30. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem odaírni hogy a gyanta után pattanások jelentek meg a szám felett...
2012. márc. 30. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te voltál az aki megnyerte a lottót?
2012. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szőkíttesd ki.
2012. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt hogy?
2012. márc. 30. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne szőkítesd ki! Ha kiszőkíteted nem barna lesz a szád fölött, hanem lehet, hogy sárga, az meg nem csak csúnya de vicces is.

Az elemmel működő szemöldök és bajusz, stb. kiszedő szerintem jó lehet, de azt nézd meg a tájékoztatón, leíráson vagy amit adtak hozzá papíron hogy gyökerestül szedi-e ki a szőrt vagy csak a tetejét viszi le, mint a borotva. Ha gyökerestül szedi ki akkor nyugodtan használhatod, attól nem lesz borostás, olyan mintha csipesszel vagy gyantával távolítanád el. Viszont, ha nem gyökerestül szedi ki akkor semmiképp ne használd, mert az felér egy borotválkozással, megerősödik tőle a szőr és több lesz, egy idő után olyan lehet az arcod, mint egy férfinek.

Én tavaly nyáron szedtem először ki a bajuszomat, mert még télen elment, de nyáron a napsütésben nagyon csúnya volt. Legelső alkalommal gyantáztam, azóta úgy csinálom, hogy 1-2 naponta fürdés után csipesszel kiszedem azt ami kinőtt (általában 5-6 szőrszál), hetente egyszer pedig legyantázom, mert az az apróbb szőrpihéket is eltávolítja, amit csipeszes kiszedésnél észre sem veszem. Ha van időm napközben akkor nem fürdés után, hanem délután kezdem el szedegetni, úgy hogy az ablakhoz állok kis tükörrel és a napfény hatására úgy vettem észre azok a szőrszálak is láthatóvá válnak amik a lámpafénynél nem.

Hallottam már olyanról is, hogy van aki epilátorral szedi ki, múltkor ki akartam próbálni, de nem mertem, mert féltem, hogy nem csak a szám felett szedi ki a szőrt, hanem véletlenül az arcomról a szőrpihéket is kikapja és később ott is szőrös lesz.

Szerintem, ha nem akarsz a csipesszel bajlódni akkor a gyanta a legjobb, lehet, hogy nem is magától a gyantától lettél pattanásos, hanem attól, hogy utána letörölted az olajos törlőkendővel. Én úgy szoktam, hogy miután letöröltem a gyantaeltávolító törlőkendővel gyorsan lemosom sminkeltávolító arctisztítóval és áttörlöm olyan sminkeltávolítóval, amivel nem lemosni kell az arcot, hanem vattára kell rárakni és áttörölni vele a bőrt.

2012. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha.köszykee
2012. márc. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!