Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu hajuak ti milyen...

Hosszu hajuak ti milyen gyakran fésülködtök? Vagy aki a családotokban hosszu haju? Az nem baj ha nem mindennap szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú a hajam. (Lapockám alá ér.)

Soha nem szoktam fésülködni, de mindennap hajat mosok.

2012. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában reggel és este, meg mielőtt megyek valahova.
2012. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első és te hogyhogy nem fésülködsz? Én pl azért nem mert nem érzem szükségét. Nem kócolódik be a hajam. Vajon miért? Vgy másnak se? De akkor meg minek fésüli?
2012. ápr. 3. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a derekamig ér. Nekem a fésülködés a mániám. Reggel,aztán felöltözködés után,aztán indulás előtt. Ha beértem suliba akkor ott egyből. Ezenkívül minden óra után. Itthon már nem nagyon szoktam,egyszer kifésülöm,aztán felkötöm lófarokba. Minimum 10x tuti megfésülködök egy nap.
2012. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg hosszú hajam volt naponta többször is megfésültem,mert nagyon gubancolódott,de elegem lett és levágattam. :)
2012. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem kócolódik.

Én szeretem, ha ilyen:


[link]


Nem látom értelmét, hogy kifésüljem, hogy utána összekócoljam. Így megspórolok egy csomó hajformázót meg lakkot.

De szárítani, göndöríteni, egyenesíteni sem szoktam. Csak festem, a fenti színre.

2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát most hogy inkább hagyom göndören nem fésülködök. már 2 napja nem fésülködtam :D csak a tetejét egy pcit ha kócos.
2012. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a combomig ér a hajam, reggel és este mindig megfésülöm. Feltűzve hordom, és ha napközben 1-2x kibontom, akkor átfésülöm mielőtt visszatűzöm. Igaz nem mondanám, hogy kócos, de mindenképpen jobb megelőzni, hogy kócos legyen, mert akkor már sokkal több kárt okoz a kibontása.
2012. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nekem miért nem kócosodik a hajam? Barna vastagszálu egyenes derékig ér.
2012. ápr. 3. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen a hajtípusod. Az egyenes és a vastag szálú pont az, ami nehezebben kócolódik. Szerencsés vagy. :D
2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!