Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé zavar hogy szőrős a...

Eléggé zavar hogy szőrős a kezem, főleg most jó időben. Ha gyantázom attól ugye nem fog megerősödni? A lábam epillátorozom, de az már eléggé megerősödött. A gyanta jó? 14/l

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

14 évesen még várj vele..16 éves korodig kb.,mert akkor már durva lesz idősebb korodra ,ha most kezded.:)

Ha nagyon zavar,szőkíttesd ki,az 14 éves lányon is oké.

2012. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is legyantáztam, azt hittem, hogy jobb lesz, de tévedtem. Ugyanúgy visszanőtt, mint amikor krémet használtam. Sajnos én sem találok rá megoldást, de lehet, hogy a szőkítés tényleg segíthet. Bár szőkés a színe a kezemen lévő szőrnek, inkább a nagysága zavar.
2012. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég sok és sötétbarna, és nagyon rossz:(
2012. márc. 29. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyantázástól egy idő után ritkulni fog a szőr. Ez annyit jelent, hogyha elkezded gyantázni a kezed eleinte kb. ugyanolyan lesz a szőr, ami visszanő, mint most, később azonban ritkulni fog és talán világosabb is lehet. Nővérem a lábát gyantázta egy időben, s a sötétbarna szőréből közepesbarna, nem feltűnő szőr lett.
2012. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én leborotváltam:()
2012. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és nem erősödött meg??:O
2012. márc. 31. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:

de-de

egy idő múlva de aztán levágtam újra

2012. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Én 14-15 éves korom táján elkezdtem epilálni a karjaimat, mert nagyon erős, sötét volt a szőr rajtuk, és irtóra zavart. Most már elmúltam 30, a mai napig géppel epilálom őket. Szerintem nem lett erősebb (bár nyilván nem növesztettem meg újra sosem), ahogy a lábamon sem, amit szintén epilálok.

A gyantázásnak és az epilálásnak az a lényege, hogy szőrtüszőstül tépi ki a szőrszálakat, így egyrészt lassabban látszódik, ha visszanőnek, illetve puhábbak (mert a végük „kerekített”) – míg a borotválásnál a vastag részüknél, a bőr közelében elnyisszantod őket a borotvával, így pár nap alatt már erősen borostás érzést keltenek.


Én kb. kéthetente szoktam epilálni.

2012. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még annyit: a gépi epilálás és a gyantázás elsőre nem leányálom, de hozzászokik az ember, illetve a szőrszálak nem mind egyszerre nőnek (legalábbis én így tapasztaltam), így később egyszerre kevesebbet tép ki az ember, ami szintén mérsékli a szenvedést.
2012. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!