Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csipesszel szedem ki a...

Ha csipesszel szedem ki a bajuszomat (lány vagyok), utána be kell kennem krémmel azt a részt? És ritkulni fognak a szőrszálak egy idő után, ha rendszeresen szedem?

Figyelt kérdés
Gyantától ritkulnak, de a csipesszel való kiszedéstől is fognak ritkulni/gyengülni?
2012. márc. 27. 23:22
 1/5 anonim válasza:

Ritkul akárcsak a szemöldöknél, krémezd!! vastagon!!!

gyanta fájdalommentesebb és van otthoni is ami elég sok alkalomra elég és kb 200ft

2012. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, milyen krémmel kenjem be?
2012. márc. 28. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamillásal vagy aloéssal.
2012. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja,ritkulnak, én is csipesszel szedem évek óta. Natura Vita gyantázás utáni nyugtató balzsam, fodrászkelléskesnél tudsz venni. Vagy jó rá bármilyen nyugtató krém.
2012. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy ritkulni fognak. Én az állandó ilyen lézeres vagy nem is tudom milyen kezelést kipróbáltam, és teljesen bevált. Szóval ha nem akarsz bajlódni, akkor nagyon ajáánlom. Amikor még én is így csináltam, ahogy te akkor a nivea soft krémmel kentem.
2012. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!