Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bámul engem rendszeresen...

Miért bámul engem rendszeresen egy fiú? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már tényleg idegesítő,de folyton bámul egy fiú,az osztályból.De amúgy egy bunkó állat,mert folyton sérteget és élvezi ha ideges vagyok miatta..órákon le se veszi rólam a szemét.Múltkor,megkérdeztem tőle,hogy miért bámul,erre meg csak annyit mondott,hogy: "Közöd?" -.-"

Szóval..tényleg,miért bámulhat?


2012. márc. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Közöd?!
2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XDD Igen,igen vicces vagy,de egy választ is kérlek :D
2012. márc. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki,csak még egy éretlen kis takony és nem meri bevallani.

sok hülye kisfiú ezt csinálja :D

2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, sokszor mondják, hogy az a fiú aki sérteget, annak tetszel, de ennek nincs mindig valóságalapja. Légy őszinte magadhoz, és tedd fel a kérdést magadban: Tetszhetsz-e neki? Pl sok fiúnak tetszel? Ha nem, akkor valószínűbb az, hogy pusztán idegesíteni szeretne. Viszont ha igen, akkor szerintem tetszel neki.. :) de ne lépj felé! Egy ilyen hülye bunkó állatra ne pazarolj időt..
2012. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivrl,hogy csúnya vagyok,így nem hiszem,hogy pont én tetszhetnék neki..:) Szóval akkor marad,az,hogy idegesíteni akar..sebaj kibírom :D Köszönöm a válaszokat!^^
2012. márc. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!