Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm a terhessége miatt...

Jozsó kérdése:

A barátnőm a terhessége miatt rendszeresen hány. Hogy lehet csökkenteni a hány igert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát úgy h nem eszik, de az h*lyeség mert akkor a gyerek se eszik. Szóval nem tudom. Minden terhes nő hány. Dokihoz menjetek el h folyamatosan hány a barátnőd és h nincsen-e rá gyógyszer h ne hányon ennyit.

Sikeresen gazdag új évet kívánok!:)

Sok sikert a babához, babáz sokat!:)

2012. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel ha felébred üljön fel az ágyba és szép lassan egyen meg egy háztartási kekszet.

Nekem ez segített.

Aranyos vagy,hogy törödsz vele!

2012. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első:

Nem hány minden terhes nő. A sógornőm pl. egyszer sem hányt a terhességei alatt.

"Hát úgy h nem eszik": ez sem megoldás a hányingerre és a hányásra sem.

Én pl. mindkét terhességem alatt hánytam akkor is, ha nem ettem semmit sem. Volt, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy hánynom kell.

Az, hogy kinek mi segít (mint ahogy a második válaszolónak az segített hogy felkelés előtt megevett egy háztartási kekszet), teljesen egyén függő.

Ha nagyon sokszor szokott hányni, beszéljen a nőgyógyászával, ad neki gyógyszert.

Ha nem túl vészes a hányása, akkor próbálkozzon a "népi" gyógymódokkal: mint ahogy a második írta, vagy van akinek néhány korty kávé segít, van akinek egy kis hideg víz, másoknak az, ha bizonyos ételeket nem esznek. Ezt neki kell kitapasztalnia.

2012. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban nem hány minden terhes nő. A néphit szerint, a nő ha fütyi van benne, jól érzi magát. Azaz, csak akkor hány a terhes nő, ha kislányt vár. Persze, ez nem jön be 100%-ban, de nálam pl. bejött, a fiammal nem volt hányingerem, a lányommal igen.

Háztartási keksz, tökmag, mogyoró, mentatea segíthet.

És az nem igaz, hogyha nem eszik jobb, nekem az üres gyomrom még sokkal jobban kavargott, mintha ettem volna. Inkább pont arra figyeljen, hogy mindig legyen valami a gyomrában. Ez persze éjjel nem lehetséges, ezért vannak inkább reggel rosszul a terhes nők. Nap közben inkább többször egyen keveset.

A savas dolgokat kerülje, az jobban ingerli a gyomrot.

2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!