Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás kérdések, hogyan...

Gyantázás kérdések, hogyan zajlik (? )

Figyelt kérdés

Elég szőrös a lábam, gyantáztam már, de otthon ez elég macerás. Szeretnék elmenni egy kozmetikushoz, de nem nagyon tudom mi ennek a menet, mit kell tudnom. Emellett eléggé szégyenlős vagyok.

Kérek egy időpontot, de vállalják a teljes lábszárakat és kb mennyi ideig tart? Mennyire kell levetkőzni? Milyen szőrösen illik menni? Tudom, hogy azért megyek oda, hogy leszedjék, de még a családom előtt sem mutogatom a lábam, ha szőrös:(((

Hogy zajlik ez? Kérlek írjátok le nekem.

Tudom, hogy buta kérdések, de senkim nem jár kozmetikushoz és én sem voltam még.

Előre is köszi


16/L


2012. márc. 28. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kérsz idöpnotot, mint minden más esetben (felhivod, megbeszélitek, hogy lábgyantázás és le van intézve).

Ahhoz, hogy tudják gyantázni, legalább 2-3 mm-es ször szükséges, ezért természetes, hogy valamennyire szörös vagy.

Egész lábat is gyantáznak, kab fél óra alatt megvan.

A lábadat le kell vetköztetni, tehát bugyi marad, a nadrág-zokni lejön.

Nem kell idegeskedned, az egész minden felhajtás nélkül zajlik, a kozmetikusnak ez a napi megszokott rutim.

2012. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor összeszedem a bátorságom és kértek egy időpontot egy közeli kozmetikába. Mennyi a normális ár Budapesten. Van esetleg valami extra jó tanácsod, vagy valami, amire figyeljek?


Köszönöm:)

2012. márc. 28. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csináld meg otthon magadnak cukor gyantával, megsprórolsz egy csomó pénzt. ha nem sikerül elkészítened a cukor gyantát, akkor lehet kapni már, olyantól, akinek sikerül elkészíteni. 2-3-4 ezerből kijön féléves adag.
2014. márc. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!