Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron gyantázás - nem értem?

Nyáron gyantázás - nem értem?

Figyelt kérdés
Ha nyáron gyantázunk, akkor pár hétig sima a láb. De amikor elkezd kinőni a szőr megint, akkor nem mentek sehova míg újra gyantáztattok, vagy hosszú nadrágot vesztek fel? (1-1,5 hét)
2012. márc. 18. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Na igen, én is ezen gondolkodtam tegnap. Ismerősömnek a gyanta jött be leginkább, ezért ősztől tavaszig csak gyantát használ. Nyáron amikor tud gyantáz, de ha valami oknál fogva s.o.s szőrtelenítés kell, akkor epilál. Az epilátor is tartós megoldás, de nem kell annyit várni, hogy megnőjön a szőr.


Szerintem ez lehet egy jó megoldás. :)

2012. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor epilálom vagy leborotválom.

De szerencsés esetben maximum 1-2 nyáron érdekes kérdés ez, mert utána annyira elvékonyodik/kivilágosodik a szőr, hogy abszolút nem lesz zavaró.

2012. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szőke szőrszálak vannak rajta így nem kell aggódnom,de akkor felveszek egy hosszúnadrágot vagy harisnyát :D
2012. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!