Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantázás! Ti hogy...

Intim gyantázás! Ti hogy oldjátok meg otthon?

Figyelt kérdés
A kérdés a lányokhoz szól. :) Hogy oldjátok meg a belső részeken a gyantázást? Hogy fértek jól oda minden részhez? Én még nem próbáltam, és kiváncsi vagyok rá.
2012. febr. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én sehogy, nem higiénikus alul is leszedni, mert akkor nem fog védeni a fertőzések ellen. nem véletlenül nő ott ennyi szőr.
2012. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled teljes mértékben, viszont manapság már az elvárás a férfiaknál - és a nőknél is - a csupaszság, és bekell hogy valjam, hogy magamnak is jobban tetszik szőrtelenül :) Egyébként most megpróbálkoztam a legyantázással.. és hát nem igazán sikerült mindenhol leszednem. Azthiszem inkább elmegyek egy kozmetikushoz. :)
2012. febr. 26. 22:55
 3/4 anonim válasza:
Néhányszor csináltam ilyet, én a felül gyanta, alul borotva kombinációnál döntöttem. A gyantacsíkot amúgy érdemes felvágni vékonyabb csíkokra, akkor könnyebb kezelni és kevésbé rettenetes élmény. Ja, és a szőr ne legyen fél centinél hosszabb.
2012. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hideg-gyanta szalagokkal. Boltba lehet venni, általába 20 db.-os kiszerelébe van, nem túl drága stb. Felteszem a megfelelõ helyre,és tovább már tudod...
2012. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!