Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédőt használsz?...

Milyen hővédőt használsz? Milyet használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Festett szőke, kicsit száraz, göndör, nehezen vasalható (mindig 180°C-on vasalom!) hajra milyen hővédőt használjak??

Ti milyet használtok? Márkát, és ha lehet árat is írjatok, és véleményt, hogy mennyire hatásos :) Köszi szépen! :)


2012. márc. 28. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vasald!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Borzasztóan tönkre fog menni!!!!!!! Barátnőm csak azért nem növeszheti meg hosszúra, mert régebben nagyon sokat vasalta és mára teljesen tönkre ment a haja.
2012. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt használom, 1000 Ft körül van az ára, és szerintem hatásos. Nekem nem törik a hajam, bár én csak alkalmanként vasalom. (havonta 1-2szer) [link]
2012. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kallos KJMN hővédő hajvasaló permetet használok. Nekem bevált, bár nem teljesen úgy használom, ahogyan írja. Elvileg tincsenként kellene permetezni, de nekem úgy nem volt jó, mert utána olyan furi volt a hajam. Szóval én úgy szoktam, hogy kb. 4-5 részre osztom a hajam vízszintesen elválasztva és felcsatalom. És a legalsó sor, ami kiengedve van, arra fújok 2-őt, várok egy kicsit, hogy a hajam beszívja és kivasalom, és így tovább az összes sor hajjal. Nekem így jobban bevált. :)

Egyébként egész jó, főleg ár-érték arányban, 400Ft körül van.

2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már 5 éve vasalom. 16-17 éves koromban mindennap többször is vasaltam akkor tönkre is ment a hajam, le kellett vágatnom rövidre, de azóta már eltelt több mint 3 év, megnőtt hátközépig.. Még mindig vasalom csak nem olyan sokszor. Ha nem vasalnám, úgy néznék ki mint egy 70-es évekbeli hippi :DDD Nagyon szarul áll :DD
2012. márc. 28. 19:25
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1., 2. :)

Jöhetnek még vélemények! :)

2012. márc. 28. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

én nem beszéllek le a vasalásról énis vasalom mindennap és emelett a hővédő mellett semmi baja a hajamnak:

[link]


persze emellett hajpakolás stb megy de ezis sokat segít,tudom! 500 ft amúgy DM-ben lehet csak kapni!

2012. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatról nem tudok beszámolni. A saját hajam nem festem, nem vasalom, és még hajszárítót sem használok. Egy kiváló hővédőt azonban tudok ajánlani. Egy különösen finom permet van benne, zöld teát és e vitamint tartalmaz, illetve a SATINIQUE által szabadalmaztatott hatóanyagegyüttest. A konkrét termékről személyes tapasztalatom nincs, csak a sampont és a balzsamot használom, és azokról el tudom mondani, hogy kiválóak A minőségéről annyit tudok még elmondani, hogy vállalja a cég, hogy ha a vásárló esetleg elégedetlen, 90 napon belül a számla ellenében visszakapja a pénzét. Erről van szó:

[link]

2012. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!