Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolókat használsz...

Milyen hajápolókat használsz a hajadra? Meddig ér?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hátközépig (melltartópántig) ér.

Sampon, balzsam, hajvégápoló, keratinom spray (gliss kur. a sampon+balzsam a rózsaszín, az ápolók meg a repair termékei)

2012. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd nem csipőig ér.Fodrász kellékesnél szoktam rá kallos sampont,balzsamot venni és hajpakolást,ill hajvégápolot.nekem ezek jönnek be:)
2012. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hátközépig ér. Sampon-balzsam ez alap, szoktam rá fújni szárítás után gliss kurr hajregeneráló fényt is, illetve hajvégápoló olajat is szoktam tenni rá, de csak nagyon keveset, mert a soktól bezsírosodik. Nekem ezek bejöttek, elég szép és egészséges hajam van, természetes fénnyel, és nincsen csúnyán letörve a vége, pedig már több mint fél éve nem voltam fodrásznál.
2012. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hamvasító sampon

pantenne proV festett hajra való sampon-balzsam

Gránátalmás hajpakolás

Gliss kur nedves hajra való hajpakolás (nem kiöblítendő) festett hajra

Balea trend it up hővédő spray

Avonos hajpakolás (nem kiöblítendő) töredezett hajvégekre

és 2-3 havonta frissítő vágatás fodrásznál :) 1-2 centi max

ez nekem bevállik nagyon!

2012. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

- Dulgon kids sampon legtöbbször, alkalmanként Lush Godiva samponkorong

- Wella pro series Repair balzsam

- kifésülőspray (mindig másik, most van itthon Schauma, Pantene, Gliss kur, Avon)

- néha hajvégápoló szérum (az most Avonos van éppen és Gliss kur)

- kókuszolaj

- ritkán pakolások, ha pont találok valami akciósat :D


Alapjában véve mindig próbálok ki valami újat, most is van itthon egy nagy cipős doboznyinál több cuccom.

A hajam a combomig ér.

2012. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sampon, balzsam, 2 hetente pakolás, és miután megszárítottam szilikonos hajvégápoló.

Derékig érő hajam van, szerencsére már egészségesnek mondható a vége, nemrég vágattam belőle.

2012. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb. 50 cm hosszú a hajam.


Sampon: Avon

Balzsam: Kallos Latte

Kiöblítést nem igénylő balzsam: Avon

Kifésülő spray: Elséve full repair 5

Hajolaj: Infinity crystal serum

2012. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő. Nem használok sampont, helyette szódabikarbónás vízzel öblítem le, és almaecetes vizet használok "balzsamként".Lehet, hogy furának tűnik így elsőre, de nekem nagyon bevált. A hajamat max 2x mosom egy héten (előtte jóval többször kellett), nem lesz büdös az ecettől, szépen letisztítja a hajam, visszatért a régi fénye, erősödött stb. Ezen kívül havonta 2x olivaolajos,mézes, tojássárgájás pakolást teszek a hajamra, a növekedés elősegítésére pedig hetente 1x (ha ráérek 2x ricinusolaj pakolást teszek rá. Ha tehetem kerülöm a hajszárítót, max a tövét szárítom meg. Estére mindig kifésülöm és nem alszom úgy, hogy össze van gumizva.
2012. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig más sampon, most épp Head&shoulders van töredezettség ellen. Ettől kicsit hamarabb zsírosodik, de nagyon szép lesz, nem kell balzsam se. Néha használok Kallos Latte hajpakolást, Tab hajvégápolót, és Gliss Kur blazsam spray-t.
2012. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hátközépig ér, csak balzsamot és sampont használok, festett hajra. egészséges állapotban van, rendszeresen vágok a végéből, nem vasalom/sütöm be (csak festem feketére).
2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!