Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolókat használsz...

Milyen hajápolókat használsz és mennyire vagy velük elégedett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

sampon: kallos tápláló krémsampon száraz töredezett hajra.

balzsam: wella pro series repair.

pakolás: kallos

hajvégápoló: avonos.

elégedett vagyok velük,de most fogom majd a balzsamomat is lecserélni kallosra,mert olcsóbb,több és jobb.

2012. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elseve (sárga) sampon, balzsam, hajspré (loreal).. tökéletes.. a hajam nem zsírosodik, nem korpásodik, és a töredezett, hajvégeket helyreteszi, fényes a hajam tőle és könnyen fésülhető..
2012. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sampon: avonos (minden hajtípusra)

Balzsam: Wella pro series repair

+ Avonos kiöblítést nem igénylő balzsam

Kifésülő balzsam: Gliss kur 7 olajos

Hajvégápoló olaj: Infinity crystal serum


A samponnal meg vagyok elégedve. A balzsamot össze szoktam keverni hajolajjal és úgy használom. Az Avonos kiöblítést nem igénylő balzsamját szeretem, gyorsan beszívódik, fényesebb lesz tőle a hajam. A Gliss kur kifésülő balzsamjából már többet is kipróbáltam és mind ugyan azt a teljesítményt nyújtotta:könnyebben kifésülhető hajat eredményez, valamivel fényesebb is a használata után, de semmi extra. A hajvégápoló olajjal meg vagyok elégedve. Próbáltam már az avonosat is, de nekem az nem vált be.

2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Sampon: Syoss - nem rossz, de készülök lecserélni valamilyen természetes gyógynövénysamponra.

2. Balzsam: csak házi készítésű pakolásokat használok, eddig legjobban az olívaolajos-mézes pakolás segített, hihetetlenül megerősödött a hajam pár hét alatt (az élesztő se rossz).

3. Ezen kívül rendszeresen szedek Béres Vas tablettát (nekem a vashiány miatt kezdett romlani a hajam állapota), illetve kovaföldkapszulát, és rengeteg diót, illetve banánt eszek.

4. Kizárólag csontfésűt használok, legtöbbször kiengedve van a hajam, de ha mégis copfba kötöm, azt is csak lazán.

5. Soha nem szárítom (télen sem), és öblítéskor almaecetes vízben áztatom pár percig a hajam, illetve a fejbőröm is átmasszírozom vele. Mióta ezt teszem, alig zsírosodik a hajam, és gyönyörűen fényes, a fejbőröm pedig tisztább és "üdébb".

2012. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!