Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség,29 évesen már ráncoso...

Segítség,29 évesen már ráncosodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én azt hittem van még 10 évem legalább míg ráncosodni kezdek. Lehet naív voltam. Most 29 vagyok. Sosem volt babapopsi bőröm, de eddig a homlokráncaim csak akkor látszottak, ha száraz volt a bőröm, de most már nyáron is látszik. Sőt a mosolyráncaim is. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy "fiatal" koromban ész nélkül szoliztam és napoztam és mindig is használtam alapozót. Talán emiatt van, hogy már 29 évesen ráncosodom. Jó, mondhatjátok, hogy úgy kell nekem, de most már bánom. Mit tehetek? Milyen jó tanácsokkal tudnátok ellátni? Mit tehetek a bőröm érdekében?
2012. márc. 28. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

nyugi, én már 19 évesen ráncos vagyok :D

nagyon ciki :D

2012. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ezentúl csak zacskóval a fejeden merj utcára menni, a tükröket takard el, nehogy meglásd magadat, és a családod előtt is vagy zacskóval a fejeden jelenj meg, vagy vakitsd meg őket...
2012. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Használj minőségi hidratálókat (ne Garniert meg ilyeneket). Igyál sok vizet, és a krémeidben mindig legyen UV-szűrő... Nyáron hordj kalapot, hogy ne süsse közvetlenül a nap az arcod. Visszacsinálni már nem tudod ezeket a ráncokat, de késleltetheted a többit.


26 L

2012. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jahh, én meg bebeszéltam magamnak, h szarkalábaim vannak (19 vagyok), aztán felvilágosított egy barátnőm, hogy 14 éves kromban is ott volt az :D
2012. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 vagyok,és már a homlokomon ott van 3 vízszintes csík, és?:D mit csináljak vele...túl sokat mimikálok..
2012. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

hülyeség amúgy, hogy nem múlnak el neki, kedves 26 éves válaszoló! ott van egy csomó kezelés, meg krémek, meg lehetőségek. ugyan már:D


20l

2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!