Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mikor volt az első...

Kinek mikor volt az első őszhajszála? Nekem 22 évesen, az durva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem durva... Én 18 vagyok és már kb egy éve volt először 1... kitéptem.. ugyan ott újra kinőtt.. kitéptem megint és azóta kettő van és folyamatosan vissza nőnek ugyan ott.. Ráadásul elöl a fufrumnál.. :D

Már sose szabadulok meg tőlük.. :D

És igaz, hogy nem szabad kitépni, mert akkor kettő nő vissza helyette. :D

2012. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát...én 18 éves korom óta kezdek kopaszodni. most 21 vagyok, bár nem vagyok még kopasz, de vannak már területek, amikről hiányzik a haj. ősz hajszálak is vannak, bár kevés. de ismerek valakit, akinek 22 éves létére tele van a feje ősz hajszálakkal...
2012. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt, de az ősz hajszál ha csak 1 van, lehet hogy pont véletlen, mert akkor azon a területen éppen lassabban haltak el a bőrseljtjeid, így több levegő"buborék" került be a hajszálba, ezért tűnik ősznek.. az öregeknek is ezért van, mert ugye a haj elhalt bőrsejtekből áll... mármint nem, de ezt így könnyebb megérteni
2012. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18. És már 32 vagyok, fele ősz és szürkének is látszana, ha nem festetném. De ha már egy centi lenőtt, nagyon csúnya. Öröklött dolog anyai ágon. Anyósomnak kevesebb az ősz hajszála, mint nekem!!
2012. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. márc. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!