Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 14 éves és egy 18 éves...

Egy 14 éves és egy 18 éves lány bőre miben különbözik? Más fajta arcápoló termékeket kellene használnom, most 18 évesen, mint akkor?

Figyelt kérdés
mert úgy látom, hogy amiket akkor használtam, és beváltak, azok most szárítják, és "elcsúnyítják" az arcom. Megváltozhatott ennyire a bőröm típusa 4 év alatt?
2012. márc. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tizenévesnek semmi szüksége arckrémekre. Nincs krém, nincs probléma.
2012. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, h változott. attól függ, h akkoriban hogy éltél, ezt úgy értem, mennyit éjszakáztál, miket ettél, ittál (zsíros kaják, alkohol). én mondjuk 14 évesen nem használtam semmit. 1 éve használok arckrémet, mert száraz az orcám :/. (most 19 vagyok)
2012. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokban különbözik. 14 éves kor körül történik a nemi érés, a hormonok miatt nagyobb a faggyúképződés. Ilyenkor ajánlatos olyan kozmetikumokat használni, amik szárítják/fertőtlenítik a bőrt. 18 éves korra általában már befejeződik a nemi érés, így ilyenkorra már nem szárító hanem inkább hidratáló illetve tisztító (tonik) termékeket ajánlott használni.
2012. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van, én a helyedben inkább valami hidratálómaszkot szereznék be, ami segít a bőr vízháztartását szabályozni (: elég 2-3 hetente használni, nekem pl zsíros bőrről átváltott csontszárazra két év alatt. Vigyázz az arcodra!
2012. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!