Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett ilyen a hajam?

Mitől lett ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
Mindig világosbarna hajam volt, télen is amikor a nap nem szívhatja ki, "aranyban" csillogott. (degáz szöveg:D...) De a mostani télen SZÜRKÉSbarna lett a hajam, és a nyári nap meg csak a végét szívta ki, így most olyan mintha lenőtt volna...ez annyira nem idegesít, meg lehet oldani, de miért lett a barna hajamból Szürke?! (Azért az elég durva szín 15 évesen...) Valamit nagyon elronthattam, egészségtelen vagyok talán, vagy a "korral" változik a szín én nem tudom, de másoknak is ilyen drasztikusan el-ocsmányul a hajszínük? :D
2012. márc. 27. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
+ebben a korban? :(
2012. márc. 27. 15:31
 2/6 anonim válasza:
Esetleg véletlenül nem valami különleges samponnal szoktál hajatmosni?
2012. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
őszintén szólva azzal mosom, ami épp itthon van :D
2012. márc. 27. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonális oka lehet, vagy nem tudom, de változik a hajszín.

Ha megnézed, gyerekek között pl sokal több az igazán szőke, mint tizen-huszonévesen, mert besötétül a hajuk, sokaknak olyan igazi mosogatólészínű lesz.

Én világosbarna, majdnem inkább már vörös voltam, kamaszkoromra határozottan barna lettem, némi vörös fénnyel. :S

De külső behatás is lehet akár, bár ha semmi extrát nem kensz rá, akkor nem hiszem.

Ha nagyon nem tetszik, csináltass bele melírt, az feldobja, és annyira nem eretnekség már a korodban. :)

2012. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg az lesz hogy befestetem az Eredeti hajszínemre... pedig olyan büszke voltam rá... igen, a mosogatóléhez hasonlítható a legjobban... [link] a jobb oldali minta hasonlít a legjobban a régihez... most már szégyenlem, lese fotózom...
2012. márc. 27. 19:09
 6/6 A kérdező kommentje:
viszont a barna vörös fénnyel biztos szép lehet..nemúgy mint a pöceszín :/
2012. márc. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!