Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen lett a hajam a Colour...

Ilyen lett a hajam a Colour B4 használata után. Milyen festéket kenjek majd rá, hogy ne látszódjon ez a színváltozás, de azért világos maradjon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 20. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nagyon nehéz megmondani,mert ha barnát kensz rá akár világos,vagy közép barnát,sajnos fekete lesz.Ha meg közép és sötétszőkét,az ugye egy szép barna lesz a világos résznél kicsit sötétebb lesz a sötétebb résznél meg szinte meg se látszik.Nem tudom hogy a color b4-et milyen idő közönként lehet használni,próbáld meg még késöbb rátenni a hajadra a sötétebb részekre inkább a többire csak kis időre de csak ha lehet.Azt olvastam egy blogban,forumon,hogy az Angol leirás szerint 60 percig kell rajta hagyni a hajadon és először a sötét részre utána a világos részre,nem tudom te meddig hagytad rajta.
2012. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lapon ami benne volt magyarul, arra azt irták, hogy 20 percig kell rajta lennie... :/ Akkor szerinted mit csináljak? mert ez nekem nagyon elüt... :S
2012. márc. 20. 11:11
 3/4 Mazsolka91 válasza:
100%
Az angol leírásban valóban 60 perc van.. Nekem hasonlóan majdnem feketéből kellett visszahoznom a hajszínem világosbarnára, és ki is szedte jól 1 óra alatt. Ha megéri neked, akkor vegyél még egy dobozzal az extrából és hagyd rajta ennyi ideig. Festékkel szerintem se próbálkozz, csak visszakapod amit el szerettél volna tüntetni.
2012. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2012. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!