Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a frufru-val?

Mit tegyek a frufru-val?

Figyelt kérdés

Van frufrum elől a homlokomon, na most van benne egy forgó amely "úgymond" ketté nyitja az egész frufrut,emiatt jobb oldalon elől bekunkorodik a másik oldalt elől nem.

Mit tudok csinálni a frufrummal hogy normálisan álljon, vagy oldalra vagy egyenesen de ne nyíljon szét? Hajvasalás-sal megoldható lehetne hogy ne nyíljon szét és hogy ne kunkorodjon ha lefelé,oldalra szeretném fésülni?



2012. márc. 27. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémáim voltak, bár nekem nem nyílt szét csak simán kunkorodott :D Én úgy szoktam megcsinálni (egyébként nekem bal oldalra van fésülve az egész frufrum csak hát alapból hullámos a hajam és így hajmosás-szárítás után elég hülyén néz ki :D ) hogy kivasalom tök egyenesre mármint hogy nem is oldalra vasalom hanem egyenesen le, utána "felemelem" tehát mintha hátra akarnám fésülni, fújok oda egy kis hajlakkot, utána leengedem, és az egész frufrura fújok hajlakkot. Ugye ettől megkeményedik, de amíg nem, addig beállítom úgy ahogy nekem tetszik, fújok rá még egy kicsit, hogy tuti hogy úgy álljon, és aztán kifésülöm belőle a hajlakkot. és így úgymarad :D remélem nem voltam túl bonyolult :D
2012. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen. kunkorodik nekem is a vége de csak a jobb oldalon, szóval egy hajvasalóval,hajlakkal tuti kitudnám ezt egyenesíteni?

akkor úgy érzem bekell szereznem egy hajvasalót

2012. márc. 27. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
növeszd meg! neked akkor nem való a frufru.
2012. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsó hozzászólóra :D Szerezz be egy hajvasalót, hidd el, 14évesen alig vártam, hogy megkapjam és ne legyenek ilyen problémáim :D amúgy 2ezerért már lehet kapni hajvasalót de ajánlom a Remington hajvasalókat. Először nekem is ilyen 2ezres kategóriás volt,de fel sem ér a remingtonhoz :D igaz annak 5-6körül mozog az ára, de hosszú távon megéri, hidd el :) Bár ha csak a frufrudat szeretnéd vasalni akkor léteznek ilyen kis mini hajvasalók 3ezer körül :)
2012. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szét nyílik a frufrum.

hajvasalóval megoldható hogy ne nyíljon szét(egész nap) a frum-frum?meg bekunkorodik az egyik oldalán.

2012. márc. 27. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

A kunkorodásra jó a hajvasaló, de a forgókkal nem tudsz mit kezdeni szerintem.


"A haj növekedése lehet sima vagy örvényszerű, forgó. Ahol a hajat le lehet simítani azt a haj áramának, hívjuk. A hajáramok lehetnek összetartóak és széttartóak. Amikor ezek egymást keresztezik akkor forgó alakul ki. A frizurakészítésénél a forgókat tervezve kell elbujtatni, mert a forgó ellenében nem lehet frizurát készíteni."

Ezt egy fodrászat honlapján találtam.

2012. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a frufrut a másik irányba fésülnéd?
2012. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ahol szétnyílik a hajam ott egy olyan forgó van mely a hajtőtől kifelé hátrafelé kezd el forogni, majd oldalra.

lehet hogy nem kéne frufruval probálkoznom csak az a baj hogy nagyon hosszúkás a fejem :S

2012. márc. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!