Frufru dilemma?

Figyelt kérdés

Sima snassz oldal furfrum van kb a szemem alá ér, de eltűröm oldalra és mindig előre csúszik és folyton piszkálnom kell:( Nyáron sokszor hátrafogom, mert nagyon megizzad alatta a homlokom :/ Adjatok tippet, hogy milyenre vágassam mert így kifejezetten előnytelen de viszont nyáron szeretném hátracsatolni :/

tippek?:)


2012. márc. 13. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nyáron hátra akarod fogni, akkor növeszd le. Ha levágatod, akkor meg rövid lesz.
2012. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de nem áll jól ha nincs frufrum az a baj :(
2012. márc. 13. 11:40
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


pont ilyen a frufrum csak sötétbarnában

2012. márc. 13. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor ne akard nyáron hátracsatolni, és vágass valami csinos frufrut.

[link]

2012. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekemis ilyen van pont ugyanezzel a problémával,főleg ha kivasalom akkor tűrögethetem:)

Ma megyek 1re fodrászhoz és hozzávágatom oldalt a hajamhoz..Tudod előre tűri és a többi hajrészhez igazítja, így nem lesz majd rövid, de a szemembe se fog lógni és tépett stílusban akarom :) Próbáld ki te is ha gondolod majd megírom milyen lett:) Énis nyáron szeretem hátra fogni és nekem sem áll jól ha nincs frufrum, tudom miről beszélsz:)

2012. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
húú légyszi írd majd meg hogy milyen lett, mert akkor megcsináltatom én is :)
2012. márc. 13. 11:47
 7/17 A kérdező kommentje:
a választékod hol lesz?:)
2012. márc. 13. 11:50
 8/17 anonim ***** válasza:
úgy van a választékom mint a képen:)) Oksa majd megírom :)
2012. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szija nagyon jó lett a hajam, imádom ezt a fodrászt:)) Végéből nyírtunk frissítőleg cs 1-2 centit, a frufrumat meg úgy csinálta ahogy kértem, hozzáigazította a hajamhoz oldalt és megtépte:) Most lépcsőzetesen tépett oldalt frufrum van és nem is lóg a szemembe:) ha akarod küldök róla fotót hátha tetszik:)

Sok sikert és hasonló jó fodrászt kívánok neked:))

2012. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyen frufrut szeretnék utolsó, ha nem gond, szeretném én is elkérni róla a képet! :)
2012. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!