Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mohawk hajat szeretnék,...

Mohawk hajat szeretnék, szerintetek melyiket csináltassam? 17/f

Figyelt kérdés

Oldalt maradjon egy egész rövid haj, vagy legyen teljesen levágva?

[link]

[link]


2012. márc. 25. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Másodikra szavazok, bár én punk vagyok, így egyértelmű, ha a konformista társadalommal nem tudsz megbirkózni, akkor az elsőt ajánlom.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is 2.
2012. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18%
Nem akarlak megbántani, de szerintem mindkettő sz*r. L/16
2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki ilyen stílusú pont nem fog megbántódni egy névtelen lányka véleményén:DDD
2012. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő tud jól kinézni. Nekem is ilyen hajam van, ha letolom olyanra mint a második, egy hét múlva már olyan mint az első.


A fontosabb dolog inkább az, hogy milyen széles legyen. Tapasztalat szerint ha hosszúkás az arcformád, érdemesebb széles hajsávot hagyni, de rövidebb hajból. Ha egy kicsit kövérebb vagy vagy kerek az arcod, akkor is szélesebbet vágass, de felül hosszabb hajat hagyj.

2012. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Köszönöm, ez jó tipp!
2012. ápr. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!