Mit szolnatok hozza?

Figyelt kérdés

Ti mit szolnatok hozza, ha egyik ismerosotok egyik naprol a masikra ilyen hajjal jelenne meg? :D


[link]


2012. jan. 19. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

jól pofánröhögném:D

tök jóféle, én is már régóta tervezek vmi extrémet(bár nekem már a kopaszság is az lenne)

18f

2012. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt hogy miafaszt csinaltal magaddaal?elraboltak az ufok??jesszusom...maskor ne a fűnyíró alatt aludjá!neked a zombika a maraadék agyadat is kiszívták??
2012. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elso valaszolo : en mar megjelentem kopaszon egyik naprol a masikra :D mindenki total ledobbent, most ezt a frizurat tervezem :D szurkolok h probalj ki te is vmi extremet :D
2012. jan. 19. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha hirtelen és váratlan a dolog, akkor körberöhögöm, hogy pózer nyomorék.

Ha eleve olyan a stílusa, akkor meg lehet észre sem veszem a dolgot, legfeljebb megjegyzem, h jól vagy hülyén áll.

2012. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuj. xd
2012. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki, miért ne? :D Amúgy van ilyen ismerősöm. Először meglepődtem, de megszoktam :)
2012. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teszene h mert változtatni..
2012. márc. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!