Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Mit szólnátok hozzá ha egy vízipisztolyba belepisálnék és azzal lelövöldöznélek a strandon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kibazsnálak a geecibe
2011. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Letépném a fejed
2011. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
valszeg nem venném észre
2011. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem vennéd észre,hogy pisával spriccelgetnek agyba főbe? Big LOL
2011. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én venném a poént, és megkérnélek, hogy játssz velem. Először is elvenném a vízipisztolyodat, kimosnám, lemosnám, majd megtölteném vízzel. Ezután odaadnám egy kisgyereknek, hogy játsszon vele, hiszen arra való. Természetesen ezt velem együtt csinálnád, mert jó móka. Most jönne a java: Elkapnám a nyakadat, elráncigálnálak az úszómedencéhez. Egy jól irányzott mozdulattal berántanálak, azonban a nyakadat nem engedném el. Lenyomnám a fejed a víz alá, várnék tíz másodpercet, aztán kihúználak. Ezt sokszor megismételném, csak minden egyes merüléskor további öt másodpercet várnék. Majd türelmesen kivárnám, meddig bírod. Ha esetleg kapálóznál, vagy nem bírnád, gyomron rúgnálak, amennyire a víz ellenállása engedi.

Játszunk?

2011. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én bizony a szádba juttatnám, ami a vízipisztolyban maradt, elhiteted...
2011. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én bele kakinálak a vízi pisztolyba!
2011. júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 00:44

Játszunk.

De egyáltalán nem biztos hogy ezt így végre tudnád hajtani.:)

2011. júl. 19. 11:17
 9/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg elvenném tőled a pisztolyod, a hajadnál fogva lecibálnálak a földre, kinyitnám a szád, és az egészet beleönteném. Sőt, hogy még jobb legyen még én is belepisálnék a szádba, aztán meg kifinganám a szemed.
2011. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy ide lödd a számba!!!
2011. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!