Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek a rövidebb...

Lányok! Nektek a rövidebb (1-2 cm-es) vagy a hosszabb (3-4 max 5 centis) hajú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Szigorúan csak a hajat nézzétek legyetek kedvesek!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 19. 23:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát nálam ha nem kedves, hűséges meg blabla akkor semmi esélye. Nem szeretem a bunkó parasztokat, akik menőnek akarnak tűnni és azt hiszik magukról hogy ők valakik.
2012. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül mind tetszik. Amit az 1. linkelt az nem igazán. vagyis ennek a gyereknek jól áll, de ritka ha valakinek ez jól áll. Úgyhogy én maradok a rövid hajú pasiknál :)
2012. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem innen a 3. kép a legjobb. :)
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. es a 4. tetszik, amugy nekem is a hosszabb haju fiuk jonnek be, meg ennel is hosszabb hajjal :-))
2012. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]

Nálam ez a nyerő, olyan vad:)

2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 TijuMK ***** válasza:
nekem az egész rövid tüsi, olyan katona frizura jellegű haj tetszik, tök furcsa ahogy szúrja a kezem, a hajas babák annyira nem tetszenek de van akinek jól áll :)
2012. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nálam a haj az az 'édesmindegy' kategória. Ne legyen zsíros, és ha illik az arcformájához, akkor nem mindegy, hogy rövid vagy sem? :D

Jelenleg egy hosszúhajú (jóval váll alá ér neki), szőke rocker a nagy Őm, és benne sem a haja fogott meg. De vannak igénytelen hosszúhajúak, igényes rövidhajúak és olyanok, akik nagyon rövid hajjal bowling golyónak néznek ki, olyanok is, akiknek jól áll.:D

Minden haj tetszik, ha tudja valaki viselni. Egyik sem jön be jobban a másiknál. :D

A nagyon hosszú és az extrém hajjal sincs bajom. Ismerek olyat, aki kék punk hajjal is félistennek néz ki. :D

2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a nagyon rövid, vagy kopasz fej jön be :D


valahogy nem szeretem, ha egy pasinak a hajába bele tudunk túrni :D bár megtépkedni nem rossz... :D

2012. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Van akinek ez áll jól, van akinek az. Általában a 4. képen szereplő haja fog meg :)
2012. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig az összképet nézem meg először, aztán a hajat, aztán a szemeket és a szájat... :) viszont hajban nekem nagyon nem jön be a nagyon rövid.... nekem ez jön be:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsánat mindenkitől, akinek nem tetszik! De születésem óta az tetszik nekem! Nem a mai kor miatt!

2012. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!