Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus haj, ami felül rövideb...

Frufrus haj, ami felül rövidebb, alul hosszabb?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fodrászhoz, van egy elképzelésem arról, hogy milyen hajat szeretnék, de nem tudom mi a neve, és hogy kéne róla képet találni. Olyat szeretnék, ami felül rövidebb, alul hosszabb, vagyis ha összefogod is marad hajad, ami lehull, és olyan, mintha rövid lenne. Érthető valamennyire? Állítólag ez dúsítja az összhatást amúgy...
2012. márc. 1. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Értető, ha ilyenre gondolsz: (ne a színt vagy a stajok scene stílusát figyeld, hanem csak a hajstílust:) )

[link]

[link]

[link]

[link]

Amúgy nekem is hasonlóm volt régebben, nekem nagyon bejött és szerintem tényleg "dúsította az összhatást".. Sztem hajrá! :)

2012. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!