Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bőrömmel?

Mit tegyek a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van. Mindent kipróbáltam, amit normális úton lehetett. Legjobb arckrémeket, fényterápiát, fertőtlenítő hatású tonik, arcradír... stb. semmi nem hatott. a bőröm szörnyű, szinte mindig bőgök, ahogy meglátom a tükörben. nem olyan "gennyes és sebes", de minden nap kijön 1-2 patti, és a miteszer az alapjáraton mindenhol van (nem fekete, én nem nagy mind, de azért zavar); valaki segítene?! Köszönöm!!

L/18



2012. márc. 18. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
küldesz képet róla?
2012. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát a fentieken kívül esetleg még segíthet a rendszeres edzés és az egészséges étrend, minél kevesebb zsíros étellel és jó sok vízzel. (Bár nem hiszem, hogy pont ezt ne próbáltad volna, de hátha.)


És bár tudom, hogy jelenleg ez nem fog megnyugtatni, de a 20-as évek vége felé ezek a problémák általában maguktól is el szoktak múlni.

2012. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz.
2012. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem segített, egy éve voltam kétszer, és onnantól még rosszabb lett.
2012. márc. 19. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem használ semmi akkor kozmetikus!

Jobban megéri mint ha vennél még egy halom krémet, és ő tutira eltűntet mindent!

2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!