Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel hogy...

Mit csináljak a bőrömmel hogy rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
Sok pattanásos, mitesszerem van és zsíros a bőröm. Voltam már bőrgyógyásznál is, de a krém amit adott nem használt. Valaki tudna segíteni hogy mit tudnék használni? Krém vagy valami tonik vagy valami? Előre is köszi 15/L
2012. jan. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Probalj gyogyteakat inni. Végy egy Maria Treben konyvet, vagy menj el tanacsadasra herbologushoz, fitoterapeutahoz, fuves emberhez, kinai orvoshoz, homeopatahoz. Meg Te Magad is kiserletezhetsz kozmetikumokkal, pl. Oriflame-mel.
2012. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöldkéz :)
2012. jan. 5. 20:33
 3/6 cze ***** válasza:
2 szem aszpirin összetörve,egy kanál méz,kavard össze,tedd fel 15-20 percre majd mosd le,.Sokat segít ha 2naponta csinálod,előbb jobban kihozza de egy hét után szebb lesz.Próbáld ki.
2012. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a gyógyszer. Először is az étrendet kell átnézni. Csökkenteni v teljesen el kellene hagyni a csokoládét, az olajos magvakat (pl.rica, tökmag, mogyoró, stb), csipszek, (esetenként tejtermékek).Sok folyadékot inni, vizet! és gyümölcsöket, zöldségeket fogyasztani.


Leírom, h nekem melyik napi bőrápoló rendszer vált be, erre a problémára.


ARTISTRY™ essentials Kiegyensúlyozó rendszer

ARTISTRY™ essentials Pattanás elleni arcápoló

ARTISTRY™ essentials Pórustisztító maszk

2012. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyok köszönöm esetleg az árukat meg tudnád mondani? meg hogy hol lehet kapni? köszi
2012. jan. 7. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg korral jár. Szalicilsavas termékeket használj rá, mivel az csak ott hámlaszt és szárít, ahol zsíros a bőröd, mivel zsírban szívódik fel. Gyógyszertárban párszáz forintért lehet kapni szalicilsavas oldatot, amit ott helyben készítenek, azt használd tonikként.

Nekem még a sudocrem szokott segíteni, ami ugyan zsíros állagúnak tűnik, de valójában szintén szárít, antibakteriális és gyulladáscsökkentő, a pattanásokat egyik napról a másikra lehúzza, viszont a mitesszereken nem segít sokat.

Ezen kívül még van egy himalaya herbals arcpakolás, a neem maszk, amit a dm-ben lehet kapni és nekem csodákat tesz a bőrömmel, bár sokan nem szeretik. Heti 2-szer használom úgy, hogy hagyom teljesen rászáradni az arcomra, és ahhol a miteszereim vannak ott a rászáradt maszkon látszanak a kis zsírfoltok, ahogy mindent kihúz az ember bőréből. Kicsit nehéz utána lemosni, de nekem szép lesz tőle a bőröm nagyon, és nem jönnek ki újabb pattanások, mivel teljesen kitisztítja a bőröm.

De igazából mindenki másra esküszik, nekem ezek váltak be, plusz kiderült, hogy elsősorban attól volt nagyon csúnya a bőröm, hogy laktózérzékeny vagyok és nem szabadott volna tejes dlgokat ennem. Mióta nem ezsem azóta mondjuk pattanásaim csak néha-néha vannak, de a bőröm továbbra is zsíros, miteszeres.

2012. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!