Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a baj a bőrömmel?

Mi lehet a baj a bőrömmel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eddig imádtam a bőrömet, szinte soha nem volt egy pattanásom se, mindig szép volt. Most kb viszont szeptember óta minden hónapban kijön pár darab, valamelyik fáj, elkaparom őket, nem vagyok hozzá szokva, azt se tudom mit kéne tennem, nem is értem miért pont most 17 évesen jönnek...:((( amikor kijön egy pattanás, sajna soha nem bírom ki h ne kaparjam el, mert amikor van, akkor a nap minden percében csak arra tudok gondolni, meg önbizalom a föld alatt..és kb suliba menni sincsen kedvem:S most kijött egy ma, ami eléggé fáj, raktam rá fogkrémet, meg ittam kamilla teát, kamillás borogatás stb, joghurtos meg élesztős citromos dolgot is próbáltam már, de semmi nem jó. ki akartam nyomni, de nem tudtam, és csak még pirosabb lett, és még jobban fáj, és undorító. az arcom többi része teljesen szép, csak ez az egyik gusztustalan rondítja a fejem, ráadásul holnap randim van, azzal a fiúval akivel kb szeptember óta minden nap beszélünk, találkozgattunk is buszon, meg suli után, és most végre elhívott egy IGAZI randira...hát nem is én lennék, ha minden rendben lenne. nem tudom h lemondjam-e a randit..ha legalább ne olyan látható helyen lenne, hanem pl az arcom oldalán a fülem közelében vhol, de naná h orrom mellett nem sokkal...mit tennétek?:S
2011. dec. 2. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne hogy már lemond!

Itt a nagy alkalom,és elhiheted mindenkivel előfordul,csak van akivel később,van akivel elég korán,na de fel a fejjel,ne búslakodj. Ha nagy piros,és gyulladt tegyél rá jeget vagy Dermofil paszta, drogériában kapható. Csak oda kend fel pontszerűen fél órára, ahol a gyulladás van. Egyszer olyat is olvastam,hogy jó rá a szemcsepp,csepegtetsz fülpálcikára bekened vele aztán mehet a smink,bár nem tudom,még nem próbáltam :D

Sok sikert a randihoz :)

2011. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!