Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves vagyok, mit csináljak...

20 éves vagyok, mit csináljak a zsíros bőrömmel?

Figyelt kérdés
Most is itthon vagyok reggel már lemostam tonikkal az arcom de az egész fejem fénylik és ahogy az ujjamat véghúzom a homlokomon érzem, hogy vastagon zsíros:( rossz föleg mikor alapozom magam mert ronda a bőrőm és lefolyik róla:( van rá valami szer ami helyre állitja a zsirosodást vagy segit valamennyit?
2011. júl. 21. 11:44
 1/5 anonim válasza:

Kénes szappan. (gyógyszertárból)

Hajmosásra én Caola mosószappant használok. (nálam bevált)

2011. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt az oldalt, hátha segít. ^^

2011. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne bőrgyógyásszal konzultálnod, hiszen már elvileg túl vagy a pubertás koron, így nem kéne zsírosnak lenni a bőrödnek.

De ez a gyümölcsös lemosás is jó lehet, de valószínűleg cska ideiglenes kezelés. Lehet valami góygyszerkúrával örökre megszűntethető lenne.

Szüleidnek milyen a bőre? Ha övéké is zsíros, akkor valószínűleg ez genetika nálad.

2011. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tonikkal álljál le, na attól aztán még jobban zsirosodik.

Alapozóból milyet használsz, minőségit? Lancome Maggie Mattet ajánlanám. Pattanásaid is vannak?

Amúgy ezt az oldalt ajánlom: www.antalvali.com

Csupa szakértő, tanácsadó, minden bőrhöz értenek.

2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most hagytam abba fogamzásgátlót elötte nagyon ronda volt a bőröm de 16 voltam mikor el kezdtem és azalatt helyre jött most meg újra minden pattanások is előjöttek per pill az egész állam úgy van gyulladva beszélni alig tudok leginkább orom körül állam ami ronda szüleim nem voltak pattanásosak anno meg most sem:( az izzadás is megkeseriti az életem no szines ruhák...annyira izzadok csak feketét tudok fel venni:( szörnyü az egész azt hittem ki növöm, de még csökkeni sem csökken:( használtam patikai ecsetelőt irták, hogy az tuti használ, de nekem nem akart:(
2011. júl. 22. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!