Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam, de szeretném...

Klotilda kérdése:

Fekete a hajam, de szeretném barnára visszafesteni (festetni), van e otthoni megoldás rá?

Figyelt kérdés
Ismertek e olyan kipróbált terméket, ami leveszi a fekete színt, hogy aztán ráfesthessek csokoládé barnával.
2012. márc. 16. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát van olyan hogy szintelenitő color b4 dmben lehet kapni,vagy minden hónapban vagy amikor festeni szoktad,sötétbarnával kenegeted,vagy fodrász megcsinálja úgy hogy mindig mikor mész,barna mellir csikokat tesz bele de ez is hosszadalmas ám.
2012. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is erre gondoltam: egyszerűbb megoldásnak ígérkezik, ha barna melírcsíkokkal fogom visszaállítani az eredeti hajszínt.
2012. márc. 17. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen ha tudok segitek.De jó hogy te a melirre gondoltál,na akkor nem mondtam hülyeséget,mondjuk az egyik ismerösöm is csinálta és nagyon szép volt.
2012. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!