Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezáltal lehet göndörebb a hajam?

Ezáltal lehet göndörebb a hajam?

Figyelt kérdés
Most váll alá érő, dús, szőkésbarna hajam van, régebben nagyon szép gyűrűs volt, mostanra viszont sajnos már csak hullámos. Pénteken megyek fodrászhoz, és arra gondoltam, hogy ha kicsit tépettre/menetelesre vágatom, talán ismét visszatér a göndörség. Ez lehetséges?
2012. márc. 12. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ugyan olyan göndör, mert ha vágat akkor csak a hajad lesz rövidebb, az nem garantált, hogy visszanyeri az eredeti formáját. De azért kérdezd meg a fodrászodtól is.
2012. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jé:) Nekem ugyanez volt a bajom múlt héten!

Én mentem a fodrászhoz, mondtam, hogy csak meg kéne szedni ritkítóval itt-ott, mert valamiért depis a hajam, és nem akar göndörödni!:)

Nekem megint göndörödik, olyan tincsekbe mint régen!:)

Ja és nekem alapból menetelesre van vágva, olyan 7-8 cm-es a különbség az aljuk közt!:)

2012. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze :).
2012. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!