Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne göndörebb a hajam?

Hogy lehetne göndörebb a hajam?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h egy picit hullámos a hajam és a vállamig ér szóval nem túl hosszú és szeretnék göndör hajat csinálni magamnak a hajvasalósat (amikor a hajvasalóval göndöritem a hajam) kipróbáltam már. A barátnőm azt mondta h este (vizes hajjal) fonjam be a hajam és reggel engedjem ki. De nem vagyok biztos benne hogy sikerül.Valamilyen más ötlet??
2011. márc. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A fonáson mi nem sikerülhet...? O_o

Amúgy hajcsavaró, hajsütővas, dauer, diffúzoros hajszárító...

2011. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit barátnőd javasolt, azt nekem is szokták csinálni a bnőim, és szerintük is hatásos. Sajnos tippet nem tudok adni, mert nekem magától is nagyon hullámos a hajam (vagy göndör, nem tudom, vhol a kettő között :))
2011. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a befonósat még nem próbáltam de majd kipróbálom =D De köszi a tippet :D
2011. márc. 20. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél göndörítő hajhabot, hajmosás után kend a hajadba, csavard fel hajcsavarókra, és szárítsd meg. Nekem sokáig tartós szokott lenni, ha picit elkezdenének nyúlni a fürtök, bevizezem, megnyomkodom, szárítok rajta és kész is :)
2011. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!