Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy göndörebb...

Mit tegyek hogy göndörebb legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Hosszú, egyenes, dús hajam van, frufruval. Csak néha már unalmasnak találom. Gondoltam a hajformázóra, de nem tudom, hogy az mennyire roncsolja a hajat. Vagy vegyek hajvasalót? Esetleg a göndörítőhab beválna?
2011. júl. 20. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Göndörítő hab csak a göndör hajúaknak használ. Húgomnak szögegyenes haja van, tett rá habot, de ugyanolyan maradt.

Vegyél egy hajsütővasat és használj hővédő sprayt (mondjuk TIGI-t). Esetleg dauer?

2011. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, ezt nem tudtam. =/ De a hajsütővassal lehet göndöríteni is? És a hajvédő sprayvel biztosan nem roncsol? Ez fontos lenne, mert látok olyan hajú lányokat, akiknek már teljesen tönkrement ebben a haja... =S
2011. júl. 20. 12:45
 3/6 anonim válasza:

Esetleg próbálkozz hascsavarokkal...

Vagy itt egy másik megoldás, nekem bevállt: http://www.youtube.com/watch?v=0p0rZXPRKRI

Vagy esetleg rakj habot a hajadra és kezeddel borzold, emeld fel, majd szorítsd meg.

Ha szárításnál előredobod a hajad és ugyan ezt csinálod hab nélkül, szerintem úgy is működne... próbáld ki...

Vagy kösd kontyba a hajad... ha sokat ül úgy begöndörödik :D

2011. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jó minőségű sprayt veszel, akkor nem roncsolja, bár azért ne vidd túlzásba a göndörítést! Mikor kész vagy fújd be a hajad, extra erős hajlakkal, így tartósabb lesz a frizurád. :)

Egyébként van egy Kallos tejproteines pakolás (800 Ft 1 liter, fodrászkellékesnél lehet beszerezni) ami a károsodott hajjal csodákat tesz. Hetente egyszer azt is használhatnád. :)

2011. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy kipróbálhatod a meleg hajcsavarókat, esetleg az is egy jó megoldás, hogy a vizes hajadat feltekered kontyba és hagyod megszáradni, így laza hullámokat kapsz! :))
2011. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HülyeSügér válasza:
0%
Talán ha turmixgépbe dugnád a fejed...szerintem jelentősen göndörebb lenne!és nem is roncsolja annyira a hajadat,mint a hajvasaló :)
2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!