Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elromlott a Veet-em. Mit...

Elromlott a Veet-em. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen veet-em van ami elromlott, nem jön belőle ki, hiába nyomom, valami a nyomófejjel lehet a probléma, hogy lehetne megoldani? szinte teljesen tele van, csak egyszer használtam

sajnos már régebben vettem és visszavinni nem tudom


2012. márc. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld kimosni meleg vízzel.

De ha tényleg régi, lehet tönkrement.

Ha nem segít a kimosás, akkor kuka. :/

2012. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyira azért nem régi, szóval ilyen 1 hónapon belüli, csak ahhoz régi hogy visszavigyem mert blokk sincs meg:(

megpróbálom majd kimosni, de nem hiszem h eltömődött és azért nem jönne ki

hanem valahogy így azt a kis fejet nem nyomja meg megfelelően:/

2012. márc. 12. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah... És elsőre működött rendesen?

Hát nem tudom amúgy, nekem dezodorom volt ilyen, de annak kuka lett a sorsa, tartogattam egy ideig, hátha megjavul vagy valami, de nem. :D

2012. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen elsőre teljesen jó volt, második alkalommal lett valami bibi

ma egyébként megnéztem jobban, és tényleg valami eltömődés lehet, de nem tudom hogy oldjam meg mert van benne egy kis kanyar és a tű nem segít

kellene valamilyen kis eszköz ami vékony is..de megtudom belül piszkálni a szórófejet

2012. márc. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!