Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normál, testre való hideg...

Normál, testre való hideg gyantacsíkok arcra jók? Vagy mit ajánlanátok arcszőrzetre (L)?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kis áll és orca szőröcském, ezt örököltem, és már 1-2 milisen leszedném mindenképpen, mert zavar nagyon, konkrétan szúr. Hogyan oldjam meg? Vettem hideg arcgyantacsíkokat, X-Epilt, de kb. 15%-ot ha lehozott... Sima gyantacsíkokat nem használhatok arcra? Epilátort hallottam még, de az arcon rém durva lehet... meg láttam csajt, akinek nagyon csúnya is lett tőle az arcbőre.
2012. jan. 29. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én rendes melegítős gyantát használok, sokkal hatásosabb.
2012. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! egy jótanács...a gyantázást csak a legvégső esetben válaszd, mert a pihés szőreidet is kitépi és még szőrösebb lesz az arcod. kiszőkíteni nem próbáltad?
2012. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Veet arcra való gyantacsíkjait próbáld meg.Ez érzékeny bőrre is készült.
2012. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

második: A szőkítés azért nem járható út, mert elég gyorsan nőnek, és elég erősek, szóval van, ahol "érezni" is őket, tehát elsősorban nem a színükkel van bajom sajnos.


utolsó: A Veet arcgyanta jobb, mint az X-epil érzékeny bőrre való? Mert az nem ért szinte semmit. :(

2012. jan. 30. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,jobb.
2012. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anettkéttével ***** válasza:
Én mindenképpen kozmetikust ajánlok, aki hagyományos gyantával kiszedi neked. Egyáltalán nem igaz, hogy még több erősebb szőr fog nőni a helyén. Ez akkor igaz, ha beletörik a szálakat, amit pedig csipeszeléssel lehet elérni... Gondolom, hogy te is csipeszelted idáig... Nem szabad, mert hiába hiszed, hogy kijött tövestül, nem mindig sikerül rendesen kiszedni. A Veet meg hasonló szőrtelenítőkrémek meg ugyanolyan hatásúak mint a borotva, tehát erősíti a szálakat!!!
2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatod a testre való csíkokat az arcodon is. Én arca való gyantát használok, nekem teljesen lehozza. Azt nem mondanám, hogy gyengébbek a szálak mint voltak, de nekem kb5 év alatt semmit nem erősödött és egyre lassabban nő.
2012. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!