Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet érzékeny bőrre hideggyant...

Veet érzékeny bőrre hideggyanta lehozza szépen a karrol a szőrt?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok írjanak pls akik már hazsnálták a terméket. Most gyantáznám le először a karomat és nem szeretnem ha ebnan sülne ell a dolog.:)
2012. febr. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam hideg gyantát, de inkább csak kicsit megtépdelte a szőrt, de nem szedte le. A kozmetikusom szokta 100%-ban eltüntetni, de az fazon gyanta. A karomat és a lábamat epilálom, ha gondold te is inkább azt válaszd, mert ez a hideg gyanta szerintem nem jó.
2012. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meleggyantát használj inkább. Az nagyon jó.
2012. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ,.. és a kozmetikusnál kb.mennyi a 2kar ? teljes.
2012. febr. 19. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikusnál még nem gyantáztattam a karom, de épp a múltkor nézegettem, hogy vajon ezek milyen árban lehetnek és a teljes kar az olyan 1800 ft. vidéken. Szerintem jobban megéri ilyen formán, ha inkább veszel magadnak ilyen patronos meleg gyanta készüléket (ez fodrászkellékesnél cirka 7ezer HUF) vagy pedig epilátor.
2012. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!